0533 212 72 66
Sosyal Medya Hesaplarımız

Tahta Paletli IBC Tank

Tahta Paletli IBC Tank

Tahta Paletli IBC Tank

Öncelikle sizlere Mefaplastik şirketi olarak IBC Tank ve Plastik Varil hizmetleri veriyoruz. IBC Tank kelimesindeki IBC kısaltmasını açarak yazımıza başlayıp ardından IBC Tank Modelleri arasından en çok tercih edilenlerden birisi olan Tahta Paletli IBC Tank modelimizi sizlere tanıtmak istiyoruz ve IBC tank fiyatları konusunda sizi bilgilendirmek istiyoruz.

IBC kısaltması İngilizce bir kısaltma olmakla birlikte açılımı Intermediate Bulk Container’dır.

IBC Tanklar geçtiğimiz senelerde bu kadar popüler olmasa da şu an yani zamanımızda gelişen teknoloji ve yüksek üretim, tüketimden dolayı inanılmaz bir rağbet görmeye başlamıştır. Bunun en önemli nedenlerinden birkaçını şöyle sıralayabiliriz;

  • 1000 litre kapasiteli bu IBC Tanklar yüksek saklama ve istifleme kapasitesi nedeniyle hem alandan hem de zamandan tasarruf ettiriyor sizi. Zamandan nasıl tasarruf ettirdiğini sorarsanız ürünlerimizin tasarımında kullandığımız mükemmel detaylarla içerisinde dolduracağınız malzemelerin doldurması ve boşaltması o kadar kolay ki sizi hem uğraştırmıyor hem zamanınızdan çalmıyor.
  • Bir diğer özellik ise zamanımızda en gerekli olan şeylerden bir tanesi. Ürünlerimizin tamamı geri dönüştürülebilir olarak üretilmektedir. Bu da doğaya hiçbir zararının olmaması ve kullanım ömrü biten veya çok yıpranan ürünlerimizin geri dönüştürülüp tekrar kullanım imkanına sahip olmanız anlamına geliyor.
  • Ürünlerimiz Avrupa standartlarına ve Amerika standartlarına özel olarak üretildiği için yurt dışına ürün ihraç edecek kişiler için mükemmel bir opsiyon oluyor. Çünkü hem taşıma kapasitesi yüksek, hem daha az yer kaplıyor, hem doldurup boşaltılması sırasında vakit kaybettirmiyor ve üstüne Avrupa ve Amerika standartlarına tam uygun olarak üretiliyor.

Tahta Paletli IBC Tank ürünümüz her türlü ultraviyole ışına karşı dayanıklı, dışarıdaki iklim şartlarına karşı da dayanıklı ve asla paslanmaz bir şekilde en kaliteli malzemeden üretilmektedir.

Ürünlerimiz çeşitli kimyasal malzemelerinde taşınabilmesi açısından dayanıklılığı ve asidik, bazik maddelerle etkileşime girmemesi açısından özel maddelerle üretilmiş olup ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacağının garantisini veriyoruz.

Mefaplastik Şirketi olarak IBC tank modelleri konusunda farklı ürün çeşitlerine sahip olup IBC tank fiyatları olarak da müşterilerimizin cebini asla yakmayacak şekilde bir fiyat politikası izlemekteyiz. Mefaplastik Şirketi olarak belirlediğimiz ana hedefimiz müşteri memnuniyetimizdir.

Tahta Paletli IBC Tank Özellikleri

1000 Litre alma kapasiteli olan IBC’ler Avrupa ve ABD vibrasyon standartlarına uygundur.– Ahşap ,Metal veya Plastik palet alternatifli,
– IBC, ultraviole ışınlara karşı stabilize edilmiş yüksek moleküler, yüksek densite polyetilenden üretilmektedir. Paslanma ve korozyona karşı dayanıklı, kullanımı güvenlidir.
– Gövde ve çevresinden 360 ayrı noktadan eletronik kontrollü kaynaklanarak üretilen çelik kafes, güçlü bir sağlamlık ve dayanım sağlar. Birçok kimyasal için en yüksek dayanıma sahiptir.
– Asidik ve bazik kimyasallarla reaksiyona girmez.Tehlikeli madde depolama , kara ve denizyolu taşımacılığında yüksek güvenlik standartlarına sahiptir.
– Kolay ve özel yükleme, istifleme, doldurma ve boşaltma avantajları sağlar.
– Tekrar kullanıma uygundur.150-220 mm kapak alternatifi ile üretilmektedir.
– Bileşenlerinin tamamı, ürün ömrünü tamamladıktan sonra yeniden kullanılabilir özelliktedir.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1
Hemen Ara
Navigasyon