0533 212 72 66
Sosyal Medya Hesaplarımız

Siyah IBC Tank

Siyah IBC Tank

Siyah IBC Tank

Mefaplastik şirketi olarak sizlere IBC Tank modelleri konusunda geniş ürün yelpazemizle hizmet vermekteyiz ve IBC Tank fiyatlarıyla da uygun ücretlerle müşterilerimize yüksek kalitede ürünlerimizi uygun ücretlere vererek yüksek müşteri memnuniyeti sağlamış bir şirketiz.

Geniş ürün yelpazemiz bulunan IBC Tank modelleri arasından sizlere Siyah IBC Tank modelimizin özelliklerinden bahsedeceğiz. Genel bilgiler vererek yazımıza başlayalım.

IBC kısaltması İngilizce bir kelime olup açılımı Intermediate Bulk Container’dır. Dünya üzerinde yükselen alışveriş çılgınlığından dolayı yüksek bir ithalat-ihracat ağı oluşmuştur. Yükselen teknolojiyle beraber insanlar artık çoğu ihtiyacını internet üzerinden alıyor veya satıyor. İşte tam bu noktada bizim ürünlerimiz devreye giriyor. Siyah IBC Tanklarımızda her türlü sıvı ve katı maddelerinizi taşıyabilir ve rahatlıkla bir ülkeden diğerine gönderebilirsiniz.

Siyah IBC Tankımızın sizlere biraz da özelliklerinden bahsedelim.

  • IBC Tank, 1000 Litre depolama hacmine sahip olup ürünün içerisine dolduracağınız malzemeyi doldurmak veya boşaltmak çok basittir. Bu kadar yüksek bir miktar ürününüzü doldurduğunuz IBC tanklarımız üst üste konulabildiği için yer kaplama konusunda da çok az yer kapladığı için tercih edilme nedenlerinden en önemlileri bunlardır.
  • IBC Tanklarımız günümüz şartlarına da uygun olarak üretilmiştir. Yani, demek istediğim biliyorsunuz ki küresel ısınma diye bir gerçek var ve bu da çevrenin kirlenmesinden ve çeşitli gazların havaya karışıp yok olmamasından dolayı olan bir olay. İşte tam bu noktada geri dönüşümün önemini hepimiz anlamışızdır. Tüm ürünlerimiz kullanım ömürlerinin sonuna geldiğinde geri dönüşüm merkezlerinde, geri dönüştürülerek yeniden kullanılabilir.
  • Tüm ürünlerimiz Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri standartlarına göre üretildiği için, yurtdışına herhangi bir ihracat yapmak istediğinizde önünüzde hiçbir engel kalmıyor. IBC tankımızın içerisindeki ürününüzü doldur, boşalt yapmanıza gerek kalmadan aynı şekilde yurtdışına gönderme imkanınız oluyor.
  • Ürünlerimiz her türlü ultraviyole ışına dayanıklı olmakla birlikte her türlü iklim şartına da dayanıklıdır.

Mefaplastik şirketi olarak IBC tank modelleri konusunda geniş bir yelpazeye sahip olmakla birlikte IBC tank fiyatları olarak da müşterilerimize en uygun fiyatı vererek üst düzey müşteri memnuniyeti yaratmayı amaçlıyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Siyah IBC Tank Özellikleri

1000 Litre alma kapasiteli olan IBC’ler Avrupa ve ABD vibrasyon standartlarına uygundur.– Ahşap ,Metal veya Plastik palet alternatifli,
– IBC, ultraviole ışınlara karşı stabilize edilmiş yüksek moleküler, yüksek densite polyetilenden üretilmektedir. Paslanma ve korozyona karşı dayanıklı, kullanımı güvenlidir.
– Gövde ve çevresinden 360 ayrı noktadan eletronik kontrollü kaynaklanarak üretilen çelik kafes, güçlü bir sağlamlık ve dayanım sağlar. Birçok kimyasal için en yüksek dayanıma sahiptir.
– Asidik ve bazik kimyasallarla reaksiyona girmez.Tehlikeli madde depolama , kara ve denizyolu taşımacılığında yüksek güvenlik standartlarına sahiptir.
– Kolay ve özel yükleme, istifleme, doldurma ve boşaltma avantajları sağlar.
– Tekrar kullanıma uygundur.150-220 mm kapak alternatifi ile üretilmektedir.
– Bileşenlerinin tamamı, ürün ömrünü tamamladıktan sonra yeniden kullanılabilir özelliktedir.

Hemen Ara
Navigasyon