0533 212 72 66
Sosyal Medya Hesaplarımız

60’LIK Çanta Bidon

60’LIK Çanta Bidon

Çanta Bidon

Mefaplastik Şirketi olarak geniş ürün yelpazemizin bir diğer kolu olan Çanta Bidon’un özellikleri, fiyatı ve modelleri hakkında bahsedeceğiz bu yazımızda sizlere.

Diğer bidon ve varil çeşitlerine göre daha küçük alan kaplayan ve taşıması kolay olan çanta bidonlar genellikle sıvı ve kimyasal maddelerin korunması, saklanması ve nakledilmesinde kullanılmaktadır.

Çanta bidonlarımız da tıpkı diğer ürünlerimizde olduğu gibi en yüksek teknoloji standartlarında ve en iyi ham maddelerle üretilmektedir. Bu da ürünlerimizin çok uzun ömürlü olmasını sağlıyor ve ekonomik açıdan sürekli bidon alışverişi yapmaktansa bir kere alıp düzenli olarak kullanmanızı sağlıyor.

Ayrıca bidonlarımızın içerisine ürünlerimizin koyulması veya boşaltılması çok kolay olduğu gibi, bidonlarımızın yıkanıp temizlenmesi de sizi uğraştırmayacak kadar kolaydır. Bu da size vakitten tasarruf sağladığı gibi, bidonu tekrar tekrar kullanmanıza olanak sağlayacaktır.

Çanta bidonumuz genelde kimyasal alanlarda kullanılıyor dedik ama yine de tekstil ve tarım alanlarında da bu bidonlar kullanılmaktadır. Kullanım alanının geniş olma sebeplerinden en önemlisi boyutunun küçük olması ve kolay taşınabilir olmasıdır.

Şimdi Çanta Bidonlarımız hakkında birkaç bilgi verelim size maddeler halinde;

  • Çanta Bidonlarımız çevre kirliliğini önlemek amacıyla geri dönüştürülebilir materyallerden üretilmiştir. Uzun ömrü sonrasında, kullanım süresinin sonuna geldiğinde geri dönüştürme alanlarına getirilip geri dönüştürülebilir ve burada 2. El olarak tekrar satışa çıkabilir.
  • Ürünlerimiz Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri standartlarına uygun olarak üretilmiş olup herhangi bir ülkeye gönderimde hiçbir sıkıntı yaşamadan bidonlarımızın içerisindeki ürününüzü yurtdışına ihraç edebileceksiniz.
  • Ürünlerimizin kapakları özel olarak yapılmaktadır. Bu yüzden başka herhangi bir kapak takılmaması konusunda çok dikkatli olmalısınız. Çünkü bu kapak kapandığında ürünün dışarıdaki hava ile ilişkisini kestiği için üründe herhangi bir bozulma olmaz veya bir dökülme, sızıntı gibi şeyler asla olmaz.
  • Son olarak; ürünlerimizde kullandığımız ham maddemiz asidik ve bazik olarak hiçbir şeyle reaksiyona girmeyecek şekilde üretilmiştir ve her türlü kimyasal maddenizi varillerimizde veya bidonlarımızda gönül rahatlığıyla taşıyabilirsiniz.

Mefaplastik şirketi olarak bidon modelleri ve bidon fiyatları ile ilgili sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için sizlere bir teşekkürü borç biliriz.

60’LIK Çanta Bidon

Sıvı mamüller olan asit, deterjan, alkol vb. ürünlerde kullanılır.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Litre : 60

İstif Kat : 3

Yükseklik : 630

En x Boy : 398 x 334

Ağız Çapı : 46,5

 

Hemen Ara
Navigasyon