0533 212 72 66
Sosyal Medya Hesaplarımız

60’LIK Çemberli Plastik Varil

60’LIK Çemberli Plastik Varil

Çemberli Plastik Varil

Mefaplastik şirketi olarak IBC Tank, Plastik Bidon ve Plastik Varil ürünleri olarak çeşitli seçeneklerle birlikte sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Plastik Varil modellerinden birisi olan çemberli plastik varil hakkında sizlere biraz bilgi vereceğiz ve bu ürünümüzün fiyatları hakkında da size çok iyi teklifler sunacağız.

Teknolojinin gelişmesiyle oluşan büyük uluslararası ticaret ağıyla beraber özellikle sıvı ürünlerin taşınabileceği ve taşındığı süre itibariyle bozulmayacağı bir yönteme ihtiyaç duyulmaktaydı. İşte bu IBC Tanklarımız olsun, varillerimiz veya bidonlarımız olsun tam da bu görevi görmektedirler. Hem içerisine ürün doldurulup, boşaltılması olsun hem de varilin içerisinin temizlenmesi olsun hepsi çok kolay bir hale getirilmiştir. Bu da sizin vaktinizden hiç çalmayacağı için, zamanınız yanınıza kar kalacaktır.

Çemberli plastik varilimizin genel kullanım alanları kimya, tekstil ve tarım sektörüleridir. Şimdi biraz varilimizin özelliklerinden bahsedelim;

  • Ürünlerimiz Avrupa ve Amerika standartlarına göre titizlikle üretilmektedir. Yurtdışına bir ihracat yapmak istediğinizde varillerimiz içerisinde büyük bir güvenle, gözünüz arkada kalmadan ürününüzü gönderebilirsiniz.
  • Varillerimizin üretiminde son teknoloji ürünler ve en kaliteli ham maddeleri kullandığımız için taşıma esnasında üst üste konulması herhangi bir sorun teşkil etmeyecektir ve böylece daha az alanda daha çok yük taşıyabileceksiniz.
  • Yukarıdaki maddede de belirttiğim gibi en kaliteli ham maddeleri ve en son teknoloji ürünlerini kullandığımız için varillerimizin içerisine kimyasal bir ürün koyduğunuzda asidik olsun bazik olsun kesinlikle ama kesinlikle kimyasal bir reaksiyona girmeyecektir. Böylelikle kimyasal ürünlerinizi de gönül rahatlığıyla bir yerden başka bir yere nakledebileceksiniz.
  • Varillerimizin özellikle kapaklarının üretiminde de çok dikkatli ve titiz bir şekilde çalışmaktayız. Çünkü bu kapaklar bir nevi mühür gibidir. Varilimizin içine doldurdunuz ürününüzü ve kapağını kapattığınızda ürününüz ile dışarıdaki hava arasında hiçbir bağ kalmamalıdır. Bu yüzden kapaklarımız son derece güvenilirdir. Bu da ürünlerinizin bozulmasını engellemektedir.

Biz Mefaplastik ailesi olarak Varil modelleri konusunda geniş ürün çeşitliliğimizle her müşterimizin ihtiyacı olan ürünü tedarik ediyoruz. Buna rağmen Varil ücretleri konusunda da müşterilerimiz ceplerini yakmayacak cüzi bir miktar ile alışverişlerini tamamlayabiliyorlar. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

60’LIK Çemberli Plastik Varil

Genellik katı ürünlerde kullanılan, kapak hacmi geniş olan ambalajdır.

Litre : 60

İstif Kat : 3

Yükseklik : 628

Çap : 398

Ağız Çapı : 325

Hemen Ara
Navigasyon