0533 212 72 66
Sosyal Medya Hesaplarımız

150’LIK Çemberli Plastik Varil

150’LIK Çemberli Plastik Varil

Çemberli Plastik Varil

Öncelikle Mefaplastik ailesi olarak herkese merhaba. Plastik Varil ürünlerimizden Çemberli Plastik Varil’i sizlere anlatacağız. Şirket olarak IBC Tank, Plastik Bidon ve Plastik Varil ürünleri olarak çeşitli seçeneklerle birlikte sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Plastik Varil modellerinden birisi olan çemberli plastik varil hakkında sizlere biraz bilgi vereceğiz ve bu ürünümüzün fiyatları hakkında da size çok iyi teklifler sunacağız.

Teknolojinin gelişmesiyle oluşan büyük uluslararası ticaret ağıyla beraber özellikle sıvı ürünlerin taşınabileceği ve taşındığı süre itibariyle bozulmayacağı bir yönteme ihtiyaç duyulmaktaydı. İşte bu IBC Tanklarımız olsun, varillerimiz veya bidonlarımız olsun tam da bu görevi görmektedirler. Hem içerisine ürün doldurulup, boşaltılması olsun hem de varilin içerisinin temizlenmesi olsun hepsi çok kolay bir hale getirilmiştir. Bu da sizin vaktinizden hiç çalmayacağı için, zamanınız yanınıza kar kalacaktır.

Çemberli plastik varilimizin genel kullanım alanları kimya, tekstil ve tarım sektörüleridir. Şimdi biraz varilimizin özelliklerinden bahsedelim;

  • Ürünlerimiz Avrupa ve Amerika standartlarına göre titizlikle üretilmektedir. Yurtdışına bir ihracat yapmak istediğinizde varillerimiz içerisinde büyük bir güvenle, gözünüz arkada kalmadan ürününüzü gönderebilirsiniz.
  • Varillerimizin üretiminde son teknoloji ürünler ve en kaliteli ham maddeleri kullandığımız için taşıma esnasında üst üste konulması herhangi bir sorun teşkil etmeyecektir ve böylece daha az alanda daha çok yük taşıyabileceksiniz.
  • Yukarıdaki maddede de belirttiğim gibi en kaliteli ham maddeleri ve en son teknoloji ürünlerini kullandığımız için varillerimizin içerisine kimyasal bir ürün koyduğunuzda asidik olsun bazik olsun kesinlikle ama kesinlikle kimyasal bir reaksiyona girmeyecektir. Böylelikle kimyasal ürünlerinizi de gönül rahatlığıyla bir yerden başka bir yere nakledebileceksiniz.
  • Varillerimizin özellikle kapaklarının üretiminde de çok dikkatli ve titiz bir şekilde çalışmaktayız. Çünkü bu kapaklar bir nevi mühür gibidir. Varilimizin içine doldurdunuz ürününüzü ve kapağını kapattığınızda ürününüz ile dışarıdaki hava arasında hiçbir bağ kalmamalıdır. Bu yüzden kapaklarımız son derece güvenilirdir. Bu da ürünlerinizin bozulmasını engellemektedir.

Biz Mefaplastik ailesi olarak Varil modelleri konusunda geniş ürün çeşitliliğimizle her müşterimizin ihtiyacı olan ürünü tedarik ediyoruz. Buna rağmen Varil ücretleri konusunda da müşterilerimiz ceplerini yakmayacak cüzi bir miktar ile alışverişlerini tamamlayabiliyorlar. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

150’LIK Çemberli Plastik Varil

Katı veya toz ürünlerde kullanılan 170lt’ye kadar hacmi olan ambalajdır.

Litre : 150

İstif Kat : 3

Yükseklik : 965

Çap : 500

Ağız Çapı : 395

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1
Hemen Ara
Navigasyon