0533 212 72 66
Sosyal Medya Hesaplarımız

Plastik Paletli IBC Tank

Plastik Paletli IBC Tank

Plastik Paletli IBC Tank

Mefaplastik şirketi olarak sizlere  her türlü IBC Tank çeşitleri dahil ve bunların yanında plastik varil alanında da hizmet veriyoruz. Bize çok sorulan sorulardan biri olan IBC kelimesinin açılımını, açıklayarak yazımıza başlamak istiyoruz. IBC kısaltması İngilizce bir kısaltma olup bu kısaltmanın açılımı Intermediate Bulk Container’dır. Ancak bu yazımızda size bahsedeceğimiz IBC Tank modelimiz, “Plastik Paletli IBC Tank” modelimizdir ve sizlere IBC Tank fiyatları hakkında da bilgi vermek istiyoruz.

Geçtiğimiz yıllarda bu kadar popüler olmasa da dünya genelinde yükselen ihracattan dolayı taşıma kapasitesi yüksek ve ürünleri içerisinde en iyi şekilde muhafaza edip, koruyabilecek; doldurması ve boşaltması kolay bir ürün ihtiyacı sayesinde günümüzde IBC Tank modellerimiz çok yüksek bir rağbet görmeye başlamıştır.

Yukarıda kısa bir özet geçmiş olmama rağmen ben yine de IBC Tanklarımızın özelliklerinden kısa kısa anekdotlar halinde sizlere bahsetmek istiyorum.

  • IBC Tanklarımız 1000 Litre kapasiteli olup, küçük alan kapladığı için çok avantajlı bir konuma geliyor. Çünkü taşıdığı madde miktarı çok yüksek ve kapladığı alan çok düşük olduğu için 2-3 kamyonla taşıyacağınız yükü tek bir kamyonda taşıma imkanınız oluyor.
  • IBC Tanklarımızın içerisine ürünlerinizi doldurmak veya boşaltmak, tanklarımızın tasarımı ona uygun yapıldığı için çok kolaydır ve size hiç vakit kaybettirmez.
  • Ürünlerimiz Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri standarlarına göre üretildiği için herhangi bir yurtdışı ülkesine ihracat yapacağınızda da gönül rahatlığıyla ürünümüzü kullanabilirsiniz.
  • Ayrıca ürünlerimiz asla ve asla doğaya zarar vermez. Yıpranan veya kullanılamayacak hale gelen ürünlerimiz, geri dönüşüm merkezlerimizde geri dönüştürülerek tekrar kullanılabilir hale gelmektedir. Bu da günümüz şartlarında her üründe olması gereken bir özelliktir.
  • Ürünlerimiz ultraviyole ışınlar dahil her iklim şartına ve her koşula dayanıklı, sağlam maddelerden üretildiği için; içine koyduğunuz malzemelerinize hiçbir şey olmaz.

Mefaplastik şirketi olarak plastik paletli IBC tankımızı sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Çeşitli IBC tank modelleri ve asla cebinizi yakmayan IBC tank fiyatları ile Mefaplastik şirketimiz sizlere mükemmel bir hizmet ve mükemmel bir ürün keyfi sunuyor.

Plastik Paletli IBC Tank Özellikleri

1000 Litre alma kapasiteli olan IBC’ler Avrupa ve ABD vibrasyon standartlarına uygundur.– Ahşap ,Metal veya Plastik palet alternatifli,
-IBC, ultraviole ışınlara karşı stabilize edilmiş yüksek moleküler, yüksek densite polyetilenden üretilmektedir. Paslanma ve korozyona karşı dayanıklı, kullanımı güvenlidir.
– Gövde ve çevresinden 360 ayrı noktadan eletronik kontrollü kaynaklanarak üretilen çelik kafes, güçlü bir sağlamlık ve dayanım sağlar. Birçok kimyasal için en yüksek dayanıma sahiptir.
– Asidik ve bazik kimyasallarla reaksiyona girmez.Tehlikeli madde depolama , kara ve denizyolu taşımacılığında yüksek güvenlik standartlarına sahiptir.
– Kolay ve özel yükleme, istifleme, doldurma ve boşaltma avantajları sağlar.
– Tekrar kullanıma uygundur.150-220 mm kapak alternatifi ile üretilmektedir.
– Bileşenlerinin tamamı, ürün ömrünü tamamladıktan sonra yeniden kullanılabilir özelliktedir.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1
Hemen Ara
Navigasyon