0533 212 72 66
Sosyal Medya Hesaplarımız

220’Lik Tapalı Bidon

220’Lik Tapalı Bidon

Plastik Tapalı Bidon

Mefaplastik olarak sizlere sunduğumuz bir diğer ürünümüzden bahsedeceğiz. Bu ürünümüzün adı “Plastik Tapalı Bidon”. Daha önceki yazılarımızda da ürün yelpazemizin çok geniş olduğundan bahsetmiştik, şimdi en çok tercih edilen modellerimizden birisi olan ve bidon fiyatları olarak çok uygun ücretlere sahip olan “Plastik Tapalı Bidon”umuzun özelliklerinden bahsedelim biraz.

Plastik tapası sayesinde içerisindeki sıvı ürününüzü çok rahat kontrol edip hatta doldurup boşaltabileceğiniz gibi, bu tapa sayesinde ürününüzün dış dünyayla iletişimi kesildiği için herhangi bir bozulma ya da başka bir şey olmayacaktır.

Plastik tapalı bidonumuzun üretiminde en kaliteli ham madde ve en yüksek teknoloji kullanılmıştır. Bu da aldığınız ürünün kullanım ömrünün çok yüksek olması ve sizi ekstra bir maliyetten kurtarması anlamına geliyor. Ürünümüzün ham maddesi ise yüksek yoğunluklu poletilendir.

Plastik tapalı bidonlarımızın genel olarak kullanım yerleri ise;

  • Kimya Endüstrisi
  • Tekstil Endüstrisi
  • Tarım Alanları

Peki neden bu Plastik Tapalı Bidonumuz tercih ediliyor, biraz da bunun hakkında bilgi verelim.

  • Bunun nedenleri saymakla bitmez ama biz size en önemlilerinden bahsedeceğiz. Örneğin; kapasite olarak düşük ve yüksek kapasiteli ürünlerimiz olduğu için ihtiyacınıza göre tercihinizi yapabiliyorsunuz. Yükleyeceğiniz ürününüzü bu bidonumuza yükledikten sonra ise taşıma kolaylığı sayesinde bir yerden bir yere kolayca götürebiliyorsunuz.
  • Ürünlerimiz tüm Avrupa standartları ve Amerika Birleşik Devletleri standartlarına uygun olarak üretildiği için yurtdışına ihracat yaparken de bu bidonlarımızı kullanma imkanına sahipsiniz.
  • Ayrıca ürünlerimiz kesinlikle ve kesinlikle çevreye zarar vermemektedir. Kullanım ömrü biten veya herhangi bir şekilde çok yıpranan ürünlerimiz geri dönüşüm merkezlerinde tekrar geri dönüştürülerek, 2. El olarak satışa sunulur. Ancak, kimyasal olarak çok yoğun işlemlere maruz kalmış bidonlarımız ise yok etme tesislerinde yok edilir. Bu da çevreye hiçbir zarar vermemesini sağlar.
  • Ürünlerimizin kapakları kesinlikle sızıntı olmaması için özel olarak yapıldığı için, ürünleri bir yere koyarken üst üste rahat bir şekilde koyabilir ve taşıma işlemlerinizi halledebilirsiniz.
  • Üretildiği ham madde asidik ve bazik ürünlerinizle herhangi bir etkileşime girmeyeceği için kimyasal ürünlerinizi de bidonlarımız içerisinde rahat bir şekilde taşıyabilirsiniz.

Biz Mefaplastik olarak Bidon modelleri ile ilgili geniş ürün yelpazemizle ve müşterilerimizin ceplerini yakmayan bidon fiyatları ile müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktayız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız.

220’LIK TAPALI BIDON Özellikleri

Üstündeki tapa ile içindeki sıvı ürünü güvenle muhafaza edebileceğiniz yüksek yoğunluklu polietilenden üretilir.

katı veya sıvı maddelerin nakliyatında kullanılan bir tür kap olan variller; dünyanın neredeyse her yöresinde kendi hacmini belirlemiştir.

220lik Tapalı Bidon; Genellikle içine sıvı ürünler konulan 220 Lt.’lik ambalajlardır. Yenileme işlemleri; içinin temizlenmesi, hava ile şişirilmesi, sızdırmazlık testi yapılması ve dışının boyanmasıdır. Geri kazanım için yapılan işlemlerden sonra 2.el olarak tekrar satışa sunulmaktadır. Bu varil tipi aynı zamanda tapalı varilleri, kenar kesme ve kenar kıvırma işlemleri ile çemberli saç varile dönüştürülebilme özelliğine sahiptir.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1
Hemen Ara
Navigasyon