0533 212 72 66
Sosyal Medya Hesaplarımız

220’Lik Tapalı Plastik Varil

220’Lik Tapalı Plastik Varil

Tapalı Plastik Varil

Mefaplastik ailesi olarak geniş ürün yelpazemizden size sunacağımız yeni ürünümüz “Tapalı Plastik Varil” olacak. Tapalı plastik varillerimiz boyutlarına ve kapasitelerine göre birçok bidon modelleri sizlere seçenek şansı sunuyor. Yani siz müşterilerimizin ihtiyacına uyacak birçok alternatifimiz bulunmaktadır.

Varilimizi tapası sayesinde içeriye ya da dışarıya asla hava çıkışı olmayacağından dolayı ürünlerinizin bozulma ihtimali yoktur. Mefaplastik şirketi olarak ürünlerimizin üretiminde en iyi ham madde ve en yüksek teknolojiyi kullandığımız için, ürünlerimiz kullanım ömrü olarak çok uzun süreler size hizmet etmek için üretilmişlerdir. Kullanım ömrü uzun olduğu için sizi ekstra bir daha varil alım masrafından kurtarmış oluyoruz ve bu da size ekonomik yönden yüksek bir miktar katkı sağlıyor.

Tapalı Plastik Varilimizin kullanım alanlarına gelecek olursak; bu ürünümüz genellikle tekstil ve kimya alanında kullanılmaktadır ancak bunlar dışında tarım alanlarında da kullanımı oldukça yaygındır.

Tapalı Plastik Varil kullanırsanız ne gibi avantajlarınız olur biraz da bunlardan bahsedelim.

  • Ürünlerimiz çevreye hiçbir zarar vermemesi açısından büyük bir titizlikle üretilmektedir. Yani tüm ürünlerimiz uzun ömürlü oldukları gibi aynı zamanda geri dönüştürülebilirdirler. Günümüzde dünyamızın en büyük dertlerinden birisi olan çevre kirliliğine yol açmaması açısından ürünlerimizin geri dönüştürülebilir olması bizim şirket olarak en büyük amaçlarımızdan birisidir.
  • Varillerimizin kapakları özel olarak üretilmekle birlikte, dış dünyayla hava akışını keserek ürünlerinizin bozulma ihtimalini ortadan kaldırır.
  • Üstelik varillerimizin üretiminde en iyi malzemeleri kullandığımız için, taşıma esnasında üst üste istifleyebilirsiniz. Herhangi bir sızıntı olmayacaktır.
  • Kimya sektöründe de varillerimiz çokça kullanıldığı için üretim aşamasında kullandığımız ham maddemiz asidik ve bazik maddelerle asla reaksiyona girmez ve böylece kimyasal maddelerinizi güvenle bir yerden başka bir yere aktarabilirsiniz.
  • Varillerimiz Avrupa ve Amerika standartlarına harfi harfine bir gram sapma olmadan üretilmiştir. Bu da varillerimizle yurtdışına ihracat yaparken hiçbir sıkıntı yaşamayacağınız anlamına gelmektedir.

Mefaplastik Şirketi olarak Varil modelleri hakkında geniş ürün yelpazemizle ve müşterilerimizin cebini de düşündüğümüz için düşük varil fiyatlarımızla siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermek istiyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

220’Lik Tapalı Plastik Varil Özellikleri

Katı veya toz ürünlerde kullanılan 220 lt’ye kadar hacmi olan ambalajdır.

Litre : 220

İstif Kat : 3

Yükseklik : 975

Çap : 590

Ağız Çapı : 472

Hemen Ara
Navigasyon